Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search
Loading…

24 saat konaklama imkanı olan Jjimjilbanglar rahatlamak için çok iyi bir tercih. Kore’ye kısıtlı bir bütçeyle gidiyorsanız bütçenize en uygun ama çok da kaliteli olan yer Jjimjilbangdır.

Kişi başı bir günün 30 TL civarı tuttuğunu düşünürsek gayet makul bir yer. Girişte size bir anahtar, giyecek pijama, havlu ve eşyalarınızı bırakmanız için bir de dolap anahtarı veriliyor.

Büyük küçük demeden herkesin kalabileceği Jjimjilbanglar katlara göre de ayrılabilmektedir. Genelde bir katta bayanların, bir katta erkeklerin, diğer bir katında ise hem bayan hem erkeklerin birlikte 24 saat kalabileceği Jjimjilbang’lar da bulunmaktadır.

Jjimjilbanglarda uyumak için yerden ısıtmalı zemin, karaoke bar, televizyon, egzersiz odaları, soğuk odalar, ranzalar ve uyku halıları yer almaktadır. Daha kaliteli Jjimjilbanglarda ise yüzme havuzu da bulunuyor.

En tavsiye edeceğim Jjimjilbanglardan birisi Yongsan’da olan Dragon Hill Spa. (http://www.dragonhillspa.com/) Toplam 8 katlı 13.200 ㎡ büyük alanında çeşitli odalar ve sauna, yüzme havuzu, Sinema, Bilgisayar odaları, lokanta gibi rahatlamak için gerekli olan her şeyin bulunduğu bir yerdir.

Address

Our Address:

korea

GPS:

37.55788248685867, 126.96840248156786

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-